ΟΙ ΜΑΡΙΑΝΟΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ.
Με αφορμή τον εορτασμό των 200 χρόνων της παρουσίας των Μαριανών Αδελφών ανάμεσα στα παιδιά και τους νέους, μέλη της Μαριανής Κοινότητας πραγματοποίησαν ανάβαση στην κορυφή Μύτικας του Μυθικού Ολύμπου, για να ευχαριστήσουν με έναν ιδιαίτερο τρόπο τον Θεό για το δώρο του Μαριανού χαρισματος στον κόσμο του σήμερα.
Μέλη της Αποστολής:
Αδ. Rafael Escolà Colomé,
Βαρθαλίτης Λάκης,
Καραγιαννίδης Γιάννης,
Χατζηαντωνίου Κώστας