Monaco Yacht Show 2017
Μέσα στη βαθιά οικονομική κρίση που βιώνει ο τόπος τα τελευταία χρόνια, υπάρχουν εξαγωγικές εταιρείες που βρίσκουν τον τρόπο να οδηγούν την πληγωμένη οικονομία στην ανάπτυξη.
H Ribco SA την οποία ίδρυσε προ εικοσαετίας παλιός Λεοντιδέας Στέλιος Λαδόπουλος μαζί με τον Νίκα Βαλεριάνο είναι η πρώτη Ελληνική εταιρεία στον τομέα της ναυπήγησης σκαφών αναψυχής που συμμετέχει στο Ναυτικό Σαλόνι του Μονακό.
Από 27 έως 30 Σεπτεμβρίου η Ελλάδα εκπροσωπείται στο Monaco Yacht Show 2017 με το Venom 44, ένα πολυτελέστατο 44άρι σκάφος ανοικτής θάλασσας σχεδιασμένο και ναυπηγημένο στην Ελλάδα.
Μπράβο Παιδιά!