https://www.facebook.com/events/163245641036984/
MONUMENTA μια εξαιρετική ομάδα με σημαντική δουλειά στο χώρο καταγραφής κτιρίων. Ως Σχολείο είχαμε συνεργασθεί στο παρελθόν μαζί της σε καταγραφή κτιρίου στην περιοχή Πατησίων…τα παιδιά είχαν ενθουσιασθεί.
Ως Ενωση Αποφοίτων προτείνουμε ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν την Τετάρτη να συμμετέχουν με τα παιδιά τους στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην οικία Θεοτοκοπούλου. Οι μικροί μας φίλοι έχουν να μάθουν πολλά μέσα από μια διαδικασία βιωματικής μάθησης