Η πολυπόθητη μέρα της Αποφοίτησης έφθασε…. 28 Ιουνίου 2018.
Συν Απόφοιτοι του 2018 σας ευχόμαστε τα όνειρά σας να γίνουν πραγματικότητα, η οικογένεια των Λεοντιδέων που από σήμερα είσαστε μέλη της θα είναι όποτε θέλετε συμπαραστάτης σας.
Eδώ και αρκετά χρόνια η Ενωση Αποφοίτων μετά την τελετή αποφοίτησης στα σχολεία μας διοργανώνει ένα party υποδοχής για τους νέους Απόφοιτους.
Μετά από επιθυμία των νέων παιδιών, έχει γίνει θεσμός η εκδήλωση να πραγματοποιείται στο ISLAND.
Εφέτος θα είναι κάπως διαφορετικά, μας παραχωρήθηκε για πρώτη φορά ειδικός prive χώρος αποκλειστικά για τους τιμώμενους Λεοντιδείς. Θα είμαστε εκεί μετά τις 23:00.