Αντικείμενο ψηφοφορίας έγινε το σπουδαίο έργο του διεθνούς φήμης μουσικοσυνθέτη απόφοιτού μας, Βαγγέλη Παπαθανασίου, στον ιστότοπο udiscovermusic.com
Για να ψηφίσετε, πατήστε εδώ
Σαν Ένωση, σας καλούμε να ψηφίσετε ποιο από τα δέκα υποψήφια είναι το αγαπημένο σας κομμάτι του βραβευμένου και με Όσκαρ Vangelis και, βέβαια, διατηρούμε την ελπίδα κάποια στιγμή να τον ξαναδούμε σύντομα στις αίθουσες της Λεοντείου!